Zkušenosti

Personál společnosti Pharmnet získal v průběhu dvaceti let jedinečné zkušenosti v oblasti gastroenterologie, onkologie, psychiatrie, gynekologie, neurologie, transplantační medicíny, proktologie, kardiologie, respiračních onemocnění, revmatologie, osteoporózy, metabolických onemocnění, imunologie a očkování a dalších.

Celkem jsme se v různých oblastech medicíny podíleli na provedení více než 200 klinických hodnocení v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Prostřednictvím našich partnerů jsme se podíleli na mezinárodních projektech organizovaných v dalších evropských zemích. Pracovali jsme na více než 15 pediatrických klinických hodnoceních v různých specializovaných oborech (onkologie, kardiovaskulární onemocnění, neurologie, očkování). Počet hodnocení, která provádíme, stabilně roste po celou dobu existence naší společnosti (graf ukazuje počet probíhajících klinických hodnocení v příslušném roce).

Naše působnost na více než 2000 pracovištích v rámci zemí EU vám nabízí spolehlivou základnu, kterou lze rychle aktivovat pro nově začínající klinická hodnocení.PHARMNET CTs 1996-2012 Number of active CTsV minulosti jsme také zajišťovali služby správy dat u více než 56 projektů.

Kromě toho mají naši zaměstnanci rozsáhlé zkušenosti s vytvářením protokolů pro klinická hodnocení,  s přípravou prezentací a statí pro odborné časopisy, s farmakoekonomickými šetřeními a se zprávami o klinických hodnoceních v desítkách dalších případů.

Across Alliance
@PharmnetCZ nemá žádné tweety.
LinkedIn
Pharmnet © 2022