Kariéra

Pharmnet je dynamická, rostoucí společnost, která se snaží vyhovět požadavkům a očekáváním svých klientů. Tohoto cíle dosahujeme díky motivovaným, vzdělaným a spokojeným zaměstnancům.

Pracovníky přijímáme tak, abychom poskytovali příležitosti pracovitým a motivovaným odborníkům se vzděláním v oborech přírodních věd (lékařství, farmakologie, biologie, ošetřovatelství, biofyzika atd.).

Naše školení začíná tříměsíčním úvodním programem, po němž následuje program průběžného profesního rozvoje. V jeho rámci jsou pořádána každý měsíc školení a přednášky týkající se předmětu našich služeb a komunikačních dovedností.

S námi budete mít příležitost podílet se na klinických hodnoceních a pomáhat uvádět na trh bezpečné a účinné léky a zdravotnické prostředky, které mohou pozitivně ovlivnit životy mnoha lidí.

Nabízíme přátelské prostředí, vstřícné pracovní podmínky a silný tým, poskytující všestrannou podporu.

Pracovní místa, která jsou v současné době neobsazená, naleznete zde. Pokud právě nenabízíme žádná volná pracovní místa, můžete nám v anglickém jazyce poslat svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Těšíme se na setkání s Vámi.
 

Across Alliance
@PharmnetCZ nemá žádné tweety.
LinkedIn
Pharmnet © 2022