Kariéra

Hledáme samostatné zdravotní sestry s registrací
pro příležitostnou spolupráci na klinickém hodnocení.
 

Jste zdravotní sestra s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez dohledu a měl/a byste příležitostně čas pro několik hodin práce navíc? Nebo případně znáte někoho, kdo by toto splňoval?

Pak prosím čtěte dál.

Pro velké klinické hodnocení hledáme zdravotní sestry s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez dohledu s kvalifikací k odběru krevních vzorků. Hledáme sestry pro centra ve Slaném, Benátkách nad Jizerou, Rožnově pod Radhoštěm, Kyjově, Ústí nad Labem, Valašském Meziříčí a v Opavě.

Vaší pracovní náplní budou studijní návštěvy u pacientů doma za účelem odebrání vzorku krve a / nebo asistence při balení vzorku stolice. Po návštěvě je nutné odvézt vzorek krve do určené laboratoře. Pacient bydlí nejdále do 30 minut jízdy.

Očekávaný počet odpracovaných hodin:

  • 2 hodiny školení na počítači a následný telefonní hovor s koordinátorem studie (1 týden po podepsání smlouvy)
  • 3 návštěvy zabírající cca 3 hodiny (rozprostřené do 3 let). Toto množství může být vyšší I nižší v závislosti na Vaší dostupnosti a počtu vyžádaných návštěv u pacienta

Pro každou lokalitu bude připraveno 8 sester. V okamžiku, kdy bude požadována návštěva u pacienta, bude sestra kontaktována, zda má čas návštěvu provést. Pokud sestra nebude k dispozici, bude kontaktována další sestra z dané lokality.

Co Vám spolupráce přinese?

  • Zajímavá zkušenost z globálního klinického hodnocení známé farmaceutické společnosti
  • Možnost navázání nových kontaktů v klinických hodnoceních
  • Další příjem k vaší hlavní práci
     

Pokud se pohybujete v jedné z lokalit uvedených výše a měl/a byste čas a zájem o školení a příležitostné provedení studijní návštěvy, neváhejte nás kontaktovat.
Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy.

Kateřina Vitáčková
katerina.vitackova@pharmnet.cz
tel.: +420 774 044 289

Tereza Johanovská
tereza.johanovska@pharmnet.cz
tel.: +420 731 648 389

 

 

Pharmnet je dynamická, rostoucí společnost, která se snaží vyhovět požadavkům a očekáváním svých klientů. Tohoto cíle dosahujeme díky motivovaným, vzdělaným a spokojeným zaměstnancům.

Pracovníky přijímáme tak, abychom poskytovali příležitosti pracovitým a motivovaným odborníkům se vzděláním v oborech přírodních věd (lékařství, farmakologie, biologie, ošetřovatelství, biofyzika atd.).

Naše školení začíná tříměsíčním úvodním programem, po němž následuje program průběžného profesního rozvoje. V jeho rámci jsou pořádána každý měsíc školení a přednášky týkající se předmětu našich služeb a komunikačních dovedností.

S námi budete mít příležitost podílet se na klinických hodnoceních a pomáhat uvádět na trh bezpečné a účinné léky a zdravotnické prostředky, které mohou pozitivně ovlivnit životy mnoha lidí.

Nabízíme přátelské prostředí, vstřícné pracovní podmínky a silný tým, poskytující všestrannou podporu.

Pracovní místa, která jsou v současné době neobsazená, naleznete zde. Pokud právě nenabízíme žádná volná pracovní místa, můžete nám v anglickém jazyce poslat svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Těšíme se na setkání s Vámi.
 

Across Alliance
This time, we are going to New England!Meet us in November at Outsourcing in Clinical Trials in Boston, MA.http://www.arena-international.com/octnewengland 
LinkedIn
Pharmnet © 2019